کسب و کار

ارائه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی در محله حسن‌آباد کرج

به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و مشارکت گروه جهادی شهید عسگری پویش لبخند احسان در محله حسن آباد کرج برگزار شد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از مرزنیوز؛ سید مهدی میرغفاری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در استان البرز در توضیح این پویش گفت: با توجه به بالا بودن هزینه های دندان پزشکی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با تهیه مواد اولیه دندان پزشکی و قرار دادن این مواد اولیه در اختیار گروه های جهادی در مراحل مختلف اقدام به ارائه خدمات رایگان دندان پزشکی در مناطق کمتر برخوردار می‌کند.
وی در ادامه توضیح داد: این چهارمین مرحله اجرای این پویش در استان البرز می باشد که از صبح امروز و به مدت ۲ روز در محله حسن آباد کرج با مشارکت گروه جهادی شهید عسگری در حال انجام می باشد.
گفتنی است با توجه به اینکه خدمات فقط منحصر به دندان پزشکی نبوده و پزشکان جهادی در زمینه های مختلف در این اردوی جهادی خدمات می دهند ، از طریق خانه احسان محله حسن آباد نیز هزینه داروهای مورد نیاز تأمین و داروخانه رایگان مجموعه پزشکی گروه جهادی شهید عسگری نیز خدمات خود را به مردم عزیز ارائه می نماید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا