کسب و کار

ارسال فهرست توانمندی‌های موسسه رازی برای برگزاری دوره‌های آموزشی به فائو

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، از آمادگی این مجموعه مبنی بر میزبانی از دانشمندان منطقه ای و بین المللی و برگزاری کارگاه های علمی – آموزشی برای کارشناسان و فراگیران کشورهای مختلف خبر داد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر علی اسحاقی، رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در خصوص برنامه های این موسسه در حوزه برگزاری دوره های آموزشی اظهار داشت: موسسه رازی به پشتوانه یک قرن حضور مستمر و یکپارچه در عرصه تولید واکسن های مختلف پزشکی و دامپزشکی و با اتکا به دانش و تجربه دانشمندان و محققان برجسته، نامی و بزرگ، در کنار فعالیت های تولیدی، از دهه های گذشته دوره های آموزشی متعدد برگزار کرده که یا خود برپا کننده و متولی این دوره ها بوده یا کارگاه  های آموزشی را میزبانی کرده است.

وی گفت: این امر از سال پیش با برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان کشورهای آفریقایی و آسیایی متقاضی، به صورت جدی تر در دستور کار قرار گرفته و با برنامه ریزی دقیق تر دنبال می شود.

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با اشاره به لزوم انعکاس توانمندی های موسسات ایرانی در مجامع و نهادهای جهانی، تاکید کرد: با هدف گسترش ارتباط با سازمان بین المللی فائو و بهره برداری از ظرقیت های آن سازمان، همچنین ارائه پتانسیل های علمی و آموزشی موسسه رازی، فهرستی از توانمندی های موسسه به منظور انعکاس به دفتر کشوری فائو (سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد) تهیه و ارسال شده است.

دکتر اسحاقی، رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی خاطر نشان کرد: در کنار اعلام آمادگی موسسه رازی برای برگزاری کارگاه های آموزشی، دوره های آموزشی درخواستی این موسسه از کمیسیون اروپایی تب برفکی (Eu-FMD) نیز مد نظر قرار گرفته است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا