کسب و کار

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور سیاه‌پوش شدند

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور در واکنش به حمله جنایتکارانه رژیم اشغالگر صهیونیست به بیمارستان المعمدانی در غزه که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از هزار نفر از بیماران، کادر درمان و نیز مردم عادی غزه شد، سیاه‌پوش شدند.

به‌گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌ اجتماعی؛ در پی این اقدام غیرانسانی، مدیران و کارکنان بخش درمان تأمین‌اجتماعی صبح امروز با حضور در تجمع بزرگ کادر درمان کشور در میدان فلسطین، جنایات غیرانسانی صهیونیست‌ها و حملات بی‌شرمانه رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی و مراکز درمانی و امدادگران و کادر درمان در غزه را محکوم کردند.

به همین مناسبت همچنین مراسم ابراز انزجار از اقدامات غیرانسانی رژیم جعلی اسرائیل با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و جمعی از کارکنان ستاد مرکزی این سازمان در محوطه ساختمان اصلی این سازمان برگزار شد.

گفتنی است در یازدهمین روز از حملات وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیست به غزه، جنایتکاران رژیم غاصب و اشغالگر که با حمایت کامل و بی‌چون‌وچرای کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان، به هیچ یک از اصول انسانی و حقوق بشری پایبند نیستند، شب گذشته در اقدامی مغایر تمام کنوانسیو‌ن‌های بین‌المللی؛ بیمارستان المعمدانی در غزه را با موشک‌های اهدایی آمریکا هدف قرار دادند.
در پی این اقدام سبوعانه جنایتکاران صهیونیست و در همدردی با مردم ستم‌دیده فلسطین و نیز کادر درمان فعال در سرزمین‌های اشغالی، تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور امروز سیاه‌پوش شدند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا