دانستنی های سلامت

حمایت ستاد علوم شناختی از تاسیس کلینیک‌های رشد و تکامل

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی فراخوان حمایت از تاسیس و توسعه کلینیک‌های رشد و تکامل را تا سی و یکم شهریور ماه امسال تمدید کرد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از ایسنا ، این ستاد در نظر دارد در راستای ارتقای سلامت شناختی جامعه با تشخیص و درمان به موقع اختلالات مربوط به رشد و تکامل، از تاسیس و توسعه کلینیک‌های رشد و تکامل حمایت کند.

در چارچوب این سیاست به منظور تامین، حفظ و ارتقای سطح تکاملی کودکان از طریق اقدامات پیشگیرانه، آموزشی، غربالگری، تشخیص، درمان و توانبخشی کودکان گروه هدف، از تاسیس و توسعه کلینیک‌های رشد و تکامل طبق آیین‌نامه «تاسیس و بهره برداری مراکز تخصصی رشد و تکامل» وزارت بهداشت حمایت می‌شود.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی در این برنامه حمایتی از تسهیلات لیزینگ و تامین فضای استقرار تا سقف ۱۰ میلیارد ریال جهت تاسیس و یا توسعه کلینیک‌های رشد و تکامل مطابق با شیوه نامه حمایت می‌کند.

به نقل از روابط عمومی ستاد توسعه علوم شناختی، در این راستا از افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط (مطابق با آیین‌نامه تاسیس و بهره برداری مراکز تخصصی رشد و تکامل) که موافقت اصولی را از وزارت بهداشت دریافت کرده اند، دعوت شده است فرم درخواست را تکمیل و به همراه موافقت اصولی تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ به ایمیل research.project@cogc.ir ارسال کنند. ارسال فرم درخواست به معنای تایید و دریافت تسهیلات نیست و نتایج پس از داوری درخواست‌های ارسالی اعلام خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا