پیشگیری و درمانکسب و کار

همکاری با موسسه رازی در زمینه توسعه واکسن‌های جدید افتخارآمیز است

معاون تولید انستیتو پاستور ایران گفت: مفتخر هستیم با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، در زمینه های توسعه واکسن های جدید همکاری کنیم. 

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر مهدی پریان در حاشیه حضور در غرفه موسسه رازی در نخستین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی دام و طیور با اشاره به آشنایی کامل با موسسه رازی اظهار کرد: از ابتدای شکل گیری موسسه رازی، چهره هایی سرشناس و مهم در این مجموعه فعالیت کردند. یکی از چهره های ملی بی نظیر این موسسه، زنده‌ یاد پروفسور میرشمسی است که خدمات گسترده ای به عنوان پدر واکسن سازی به کشور ارائه داد.

وی گفت: انستیتو پاستور و موسسه رازی، در زمینه انسانی و تولید واکسن های پزشکی کارهای مشترکی دارند و هر فرد ایرانی به این دو موسسه تعلق خاطر دارد زیرا از زمانی که طفل چشم باز می کند و به دنیا می آید، واکسن های پزشکی تولید این دو مجموعه به او تزریق می‌شود.

معاون تولید انستیتو پاستور ایران با تاکید بر استقبال از همکاری های مشترک با موسسه رازی تصریح کرد: مفتخر هستیم کارهای مشترک در زمینه تولید واکسن های پزشکی با موسسه رازی داشته باشیم و با تقویت تجربیات بسیار گرانبهای موسسه رازی و سایت ها و تجربه های موجود در انستیتو پاستور، ‌در حوزه توسعه واکسن های پزشکی جدید بتوانیم به ایران عزیزمان خدمت کنیم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا