پیشگیری و درمانکسب و کار

همکاری مشترک موسسه رازی و شرکت زیر مجموعه شستا در زمینه تولید و صادرات فراورده‌های بیولوژیک

مدیرعامل شرکت دارویی تامین، از همکاری مشترک با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در زمینه تولید و صادرات محصول و فراورده های بیولوژیک خبر داد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر منصور نیکویی نیا، در حاشیه حضور در غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، اظهار کرد: حضور موسسات و شرکت های بزرگ در نمایشگاه ها، مانند موسسه رازی که نقشی مهم در تامین سلامت غذایی و حفظ سلامت انسان ها دارد، سبب ایجاد و توسعه همکاری های متقابل خواهد شد.
وی گفت: شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین که زیرمجموعه شستا و وزارت رفاه است، افتخار دارد به زودی با امضای تفاهم‌نامه با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، همکاری مشترک در زمینه تولید و صادرات محصول انجام دهد.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین، با اشاره به وجود بخش های تحقیق و ‌توسعه‌ در این مجموعه افزود: حضور بالغ بر بر هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای زبده در مقاطع مختلف از کارشناس تا پست دکترا در آزمایشگاه ها و‌ مراکز تحقیقاتی، ظرفیتی بسیار بزرگ است تا در کنار محققان موسسه رازی، تبادل دانش داشته و محصولات مورد نیاز را تولید و تجاری سازی کنیم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا