کسب و کار

احساس تکلیف می کنیم کنار موسسه رازی در موضوعات حقوقی بین المللی باشیم

رئیس دفتر امور توافق نامه های بین الملل ریاست جمهوری در بازدید و برگزاری جلسه با معاونان و مدیران موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: احساس تکلیف می کنیم در موضوعات حقوقی مبتلا به موسسه رازی در کنار تیم مدیریت و کارکنان این مجموعه ارزشمند کشور باشیم.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه رازی؛ محمد امیدی فرد در حاشیه بازدید از موسسه رازی و نشست با تنی چند از معاونان و مدیران این مجموعه که در سالن زنده یاد دکتر کاوه برگزار شد، با قدردانی از مجموعه همکاران اظهار کرد: امروز با واقعیت های بهداشت و حفظ سلامت جامعه در حوزه انسانی و دام و طیور و نقش موسسه رازی به عنوان یکی از مجموعه های ارزشمند کشور بیشتر آشنا شدیم؛ به طوری که کیفیت و سلامت زنجیره غذایی کشور، مرهون فعالیت ها و اقداماتی است که در موسسه رازی به انجام می رسد.

وی گفت: احساس تکلیف می کنیم تا در موضوعات حقوقی مبتلا به موسسه رازی، به ویژه در مباحث تجاری سازی و قرارداد با کشورهای خارجی یا سازمان ها و موسسات بین المللی، هر کمک و حمایتی به عمل آوریم و اطمینان می دهیم در کنار مدیران و کارکنان موسسه رازی باشیم.

رئیس دفتر امور توافق نامه های بین الملل ریاست جمهوری همچنین از آمادگی این مجموعه برای دعوت از مدیران و کارشناسان موسسه رازی به منظور حضور در دوره های آموزشی خبر داد و افزود: دوره های عمومی ویژه همکاران دفتر امور توافق های بین الملل و سایر کارکنان دستگاه های اجرایی پیش بینی و تعریف شده و از همکارانمان در موسسه رازی نیز دعوت می کنیم در این دوره ها به فراخور چالش های حقوقی و موارد مبتلا به قانونی شرکت کنند و با توجه به ظرفیت های موجود در مرکز توافقات، در صورت اعلام نیاز از سوی موسسه نیز، دوره هایی تخصصی تر برای این مجموعه برگزار خواهیم کرد.

 امیدی فر با بیان این که، این دفتر به واقع تسهیلگر فعالیت ها و سیاست های بین المللی است که توسط نهاد عالی کشور گرفته می شود، یادآور شد: این مجموعه به تنهایی نمی تواند موانع و چالش های بین المللی را رفع کند و در هر مورد، متولیان موضوع باید پاسخگو باشند.

مشاوره و برگزاری دوره های آموزشی در زمینه آشنایی با قوانین و چارچوب های بین المللی در عقد قراردادها، همچنین همکاری و تسهیل گری برای توسعه ارتباطات بین المللی به منظور تبادل و انتقال دانش فنی بین موسسه رازی و مجموعه های خارجی و توسعه صادرات به کشورهای مختلف دنیا از درخواست های مدیران موسسه رازی در این دیدار بود.

این بازدید و نشست، با هدف بهره گیری از ظرفیت های نهاد حقوقی ریاست جمهوری به منظور تسهیل و همکاری در رفع مسائل و چالش های مختلف حقوقی موسسه رازی برگزار شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا