کسب و کار

برگزاری ویدیو کنفرانس موسسه رازی با کارشناس منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت دام

ارتباطات نزدیکتر و بهره گیری از ظرفیت های موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در جلسه با نماینده منطقه ای سازمان جهانی بهداشت دام مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ رایناک قادری با اشاره برگزاری ویدئو کنفرانس با کارشناس منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت دام در خاورمیانه، اظهار کرد: این جلسه برای ارتباط نزدیک‌تر با سازمان بهداشت جهانی دام و امکان استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت های ارائه شده توسط این سازمان برگزار شد.

رئیس اداره همکاری های علمی و روابط بین المللی موسسه رازی افزود: پیرو جلسه‌ای که با نماینده آزمایشگاه‌های رفرانس سازمان بهداشت جهانی دام برقرار شد، ارتباط ما با نماینده منطقه ای این سازمان در بیروت لبنان فراهم و مقرر شد، شرایط، ظرفیت‌ها و امکاناتی که موسسه رازی می تواند به طور نزدیک با این سازمان داشته باشد، با در نظر گرفتن جایگاه حاکمیت سازمان دامپزشکی کشور و حمایت‌های این سازمان در سایه ارتباط هیئت کشوری ایران ایجاد شود.

در این جلسه ظرفیت های موسسه رازی به عنوان بزرگترین مرکز تحقیق و تولید واکسن و فرآورده بیولوژیک در خاورمیانه و شرایط لازم برای ارتباطات بیشتر طرفین، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا