پیشگیری و درمانکسب و کار

دستور ویژه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در خصوص تسریع در فرایند عقد قرارداد با داروخانه‌ها

با دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛ فرآیند رسیدگی به درخواست ها و عقد قرارداد با داروخانه ها، در مناطق کمتر برخوردار نهایتا ظرف مدت یک هفته و در سایر مناطق نهایتا در طول یک ماه انجام می شود.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ پیرو طرح موضوع مطول بودن بررسی برخی از درخواست‌ های عقد قرارداد داروخانه‌ ها، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در برنامه صف اول ضمن توضیح اینکه سازمان تأمین اجتماعی با بیش از ۱۳ هزار داروخانه طرف قرارداد است؛ وعده داده بود تا موضوع مطول شدن فرآیند بررسی برخی از داروخانه‌ ها با سرعت بررسی شده و فرآیند مذکور تسریع شود.
در همین زمینه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستوری ویژه به معاونت درمان مقرر کرد، در مناطق کمتر برخوردار از داروخانه، ترتیبی اتخاذ شود که فرآیند عقد قرارداد و رسیدگی به درخواست‌ ها نهایتاً ظرف یک هفته انجام شود. در خصوص متقاضیان سایر مناطق نیز، رسیدگی به درخواست‌ ها نهایتاً ظرف مدت یک ماه انجام می‌ شود. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین مقرر کردند، معاونت درمان این سازمان ساز و کارهای لازم جهت ثبت‌ نام و عقد قرارداد غیرحضوری را تا تاریخ اول شهریور فراهم نمایند، تا از این تاریخ، فرآیند ثبت و بررسی قراردادها بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا