زندگی سالمکسب و کار

فراخوان راه‌اندازی مهدكودك در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیم در راستای اجرای تبصره 3 ماده 22 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، فراخوان راه اندازی مهدکودک در این منطقه با مشارکت بخش خصوصی را منتشر کرد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام؛ این منطقه در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور به متقاضیان واجد شرایط که از توانمندی لازم مطابق ضوابط مقرر برخوردار هستند، ساختمان به مساحت 180 متر مربع جهت فعالیت مهدکودک در زمینه نگهداری، آموزش، برگزاری کلاس های فوق برنامه و فعالیت های مرتبط با آن مطابق با قوانین سازمان بهزیستی، وزارت آموزش و پرورش و آئین نامه و دستور العمل های تخصصی مرتبط در قالب اجاره واگذار نماید.

طبق مصوبه قرارگاه جوانی جمعیت این منطقه، ساختمان در سال اول اجرای قرارداد به صورت رایگان در اختیار مستاجر قرار داده شده و در سال های دوم و سوم نیز در صورت کسب رضایت موجر 50 درصد مبلغ مصوب هر سال پس از تایید کمیته قیمت گذاری به عنوان اجاره اخذ می شود.

بر اساس این فراخوان، متقاضیان می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری 10 مرداد 1402 مدارک خود را طی نامه درخواستی به دبیرخانه مرکزی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تحویل دهند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی  https://b2n.ir/n38804  مراجعه و با شماره تلفن های 02633266135 و 02633171423 تماس حاصل نمایند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا