کسب و کار

قدردانی رسمی وزیر کشاورزی سنگال از موسسه رازی بابت برگزاری مناسب دوره آموزشی واکسن‌سازی و توانمندسازی کارشناسان این کشور

وزیر کشاورزی،حاکمیت غذایی و دامپروری جمهوری سنگال طی نامه ای از رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی جهت برگزاری مناسب دوره آموزشی واکسن سازی برای کارشناسان کشور سنگال تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر مابوبا دیاگنه وزیر کشاورزی، حاکمیت غذایی و دامپروری جمهوری سنگال با ارسال نامه ای خطاب به دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی از برگزاری مناسب و اثربخش دوره آموزشی واکسن سازی برای کارشناسان کشور سنگال که در اسفند سال گذشته برگزار شد، تقدیر کرد.

در متن این نامه آمده است؛
عالیجناب آقای رئیس،
جناب آقای اسحاقی، رئیس محترم موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

مایلم صمیمانه از شما تشکر کنم و سپاس عمیق خود را از فرصت ایجاد شده برای هفت نفر از اعضای این وزارتخانه ابراز کنم.

در واقع شرکت کنندگان رضایت کامل خود را از مهمان نوازی و حمایتی که توانستند از آن بهره مند شوند را اعلام کردند و در عین حال سطح آموزشی که توسط سازمان دامپزشکی ایران در بازه زمانی 1 تا 15 مارس (۱۱ تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۲) برای آنها برگزار شده بود را بسیار بالا دانستند.

بنابر این بخش های مرتبط این وزارتخانه اقدامات لازم را برای انتقال گسترده دانش کسب شده و اجرای صحیح تجدید تعهد خود برای تحکیم همکاری مثمر ثمر بین دو کشور در زمینه های کشاورزی انجام خواهند داد.

عالیجناب آقای رئیس مراتب احترامات فائقه اینجانب را پذیرا باشید.

دکتر مابوبا دیاگنه
وزیر کشاورزی، حاکمیت غذایی و دامپروری (سنگال)

گفتنی است؛ موسسه رازی بار دیگر ضمن تاکید بر رسالت خود مبنی بر خدمت به عنوان مرکز تعالی آموزشی و مرکزی برجسته برای همکاری های بین المللی، به برگزاری کارگاه های آموزشی نیز اقدام می کند که شامل ترکیبی از سخنرانی ها، مطالعات موردی تعاملی و بازدید از سایت ها و تشریح موضوعات کاربردی در فرایند تولید از مرحله کشف تا تحویل واکسن است. این کارگاه ها نمایی کلی از واکسن شناسی با تمرکز بر عملی بودن و نوآوری ارائه می دهند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا