کسب و کار

مذاکره رئیس موسسه رازی با هیئت های تانزانیا، اتیوپی و الجزایر در اکسپوی ایران و آفریقا

هیئت هایی از کشورهای تانزانیا، اتیوپی و الجزایر به صورت جداگانه، با حضور در غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، با مسئولان موسسه وارد مذاکره شدند.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ در نخستین روز ششمین نمایشگاه اکسپوی ایران و آفریقا که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، هیئت هایی از کشورهای اتیوپی، تانزانیا و الجزایر از غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی دیدن و با علی اسحاقی، رئیس‌موسسه و مسئولان بین الملل و بازرگانی‌موسسه گفت و گو‌ کردند.

هیئت های آفریقایی که به صورت جداگانه در غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی حضور یافتند، با ابراز علاقه مبنی بر برقراری ارتباط دو‌جانبه، خواستار همکاری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با این کشورها برای استفاده از واکسن های پزشکی و دامپزشکی و محصولات این‌موسسه در کشور متبوع خود، شدند.

گفتنی است، موسسه‌تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در راستای اجرای سیاست های خود برای شناسایی و افزایش بازارهای هدف صادراتی، سال گذشته در چند نوبت اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه ساخت واکسن برای متخصصان و فراگیرانی از کشورهای آفریقایی کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا