کسب و کار

مشارکت موسسه رازی با موسسه همکار سازمان بهداشت جهانی

جمعی از مدیران موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با رئیس انستیتو “یادبود ملکه ساوابها” کشور تایلند در خصوص همکاری های مشترک در زمینه سرم های درمانی ضد مارگزیدگی و عقرب زدگی به صورت ویدئو کنفرانس گفت و گو کردند.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ جلسه ویدئو کنفرانس با مسئولان موسسه “یادبود ملکه ساوابها” (queen saovabha memorial institute ) کشور تایلند با موضوع معرفی موسسه رازی و بررسی فرصت همکاری های مشترک بین دو انستیتو با جمعی از مدیران و مسئولان موسسه‌رازی  در سالن زنده یاد دکتر مرتضی کاوه برگزار شد.

در این نشست، انجام پروژه های مشترک در زمینه سرم های درمانی ضد مارگزیدگی و ضد عقرب زدگی مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت و مقرر شد پیشنهاد کتبی شامل مشخصات فنی تولیدات موسسه رازی برای این شرکت ارسال شود.

همچنین پروفسور ویزیت سیپراجا (Visith Sitprija) رئیس این شرکت، ضمن قدردانی از کارشناسان و متخصصان موسسه رازی برای برگزاری این وبینار، در مورد عقرب ها و مارها در تایلند و تأثیر گرمایش زمین بر سبک زندگی و جمعیت آنها صحبت کرد.

وی همچنین درخواست کرد، نمونه سم مار و عقرب برای بررسی، آنالیز و فرآوری برای آنها ارسال شود.

 دکتر رایناک قادری سرپرست روابط بین الملل موسسه رازی نیز با قدردانی از حضور تیم مدیریتی QSMI و همچنین کارشناسان و متخصصان موسسه رازی، به نمایندگی از دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه، از تیم مدیریتی و فنی این شرکت تایلندی برای بازدید از موسسه رازی دعوت کرد.

گفتنی است، موسسه یادبود ملکه ساوابها(QSMI) ، به عنوان همکار سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حوزه سم شناسی و تحقیقات مارهای سمی فعالیت می کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا