کسب و کار

موسسه رازی میزبان فعالان صنعت طیور استان‌های همدان و کرمانشاه

گردهمایی علمی و هم اندیشی اساتید و کارشناسان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با محققان، کلینیسین ها و فعالان صنعت طیور استان های همدان و کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ ابوالفضل معارف وند مدیر بازرگانی موسسه رازی با اعلام این خبر گفت: در اين نشست ها که با حضور اساتید و تنی چند از اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و متخصصان و خبرگان صنعت طیور  برگزار شد، چالش های بيماري هاي طیور به ويژه در استان هاي کرمانشاه و همدان مطرح و در خصوص نقش و ظرفیت های موسسه رازي در حل اين چالش ها بحث و بررسي شد.

وی در توضیح این سلسله نشست ها افزود: دکتر محمد عبدالشاه، دکتر ندا یعقوب زاده و دکتر مهران عابدی از محققان موسسه رازی در این همایش ها در خصوص راهکارهای بهبود عملکرد برنامه های واکسیناسیون در کنترل بیماری های تنفسی طیور سخنرانی و ارائه مطلب کردند.

 گفتنی است؛ در پایان هر نشست، پنل های پرسش و پاسخ برای پاسخگویی به پرسش های کلینیسین ها و شاغلان این بخش، با حضور سخنرانان برگزار شد.

سلسله گردهمایی های محققان موسسه‌رازی با کلینیسین ها و فعالان صنعت طیور به تناوب در استان های مختلف کشور، برنامه ریزی شده و برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا