کسب و کار

ازبکستان متقاضی واکسن‌های دامی موسسه رازی

هیئتی از کشور ازبکستان به منظور آشنایی با توانمندی ها و افزایش تعاملات علمی با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی از شعبه این موسسه در جنوب کشور بازدید کرد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از مرزنیوز؛ هیئتی ۱۰ نفره از بخش شیلات و آبزیان کشور ازبکستان با حضور در موسسه رازی شعبه شیراز، ضمن بازدید از شعبه با علی شیرازی نژاد رئیس شعبه، ابوالفضل معارف وند مدیر بازرگانی موسسه رازی، مدیرانی از شیلات، دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی استان فارس دیدار و‌ گفت و گو کردند.

شیرازی نژاد، رئیس شعبه شیراز در این دیدار ضمن معرفی زیر ساخت ها و توانمندی های موسسه رازی اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست، آشنایی با ظرفیت های موسسه رازی به عنوان مرکز تولید انواع واکسن های پزشکی و دامپزشکی است که می تواند تبادلات هر چه بیشتر علمی و اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

همچنین، معارف وند، مدیر بازرگانی موسسه رازی به بیان مطالبی در خصوص تولید فرآورده های بیولوژیک این مجموعه مانند واکسن های انسانی و دامی پرداخت و گفت: این نشست با هدف همکاری برای اجرای مشترک طرح‌ها و پروژه هایی در حوزه‌های شیلات، دام و طیور و نیز فروش واکسن های تولیدی موسسه رازی برگزار شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا