کسب و کار

اعلام آمادگی موسسه رازی برای میزبانی دوره‌های کوتاه‌مدت واکسینولوژی به دفتر WHO-EMRO

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از آمادگی این مجموعه برای میزبانی دوره های بین المللی واکسینولوژی خبر داد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ علی اسحاقی با اشاره تجربه و ظرفیت های قابل توجه موجود در این مجموعه برای برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی اظهار کرد: گروه مشاوره فنی ایمن سازی منطقه ای (RITAG) ، دفتر منطقه مدیترانه شرقی EMRO(WHO) در حال بررسی و امکان سنجی برگزاری دوره واکسینولوژی در یک موسسه مناسب در منطقه به منظور ظرفیت سازی مستمر در این حوزه است.

وی طی نامه ای به دستیار ویژه وزیر و مدیر کل محترم همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: موسسه رازی به عنوان یک موسسه پیشرو با یک قرن سابقه در حوزه تولید انواع واکسن های پزشکی و دامپزشکی و فرآورده های بیولوژیکی و همچنین به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان واکسن در خاورمیانه است.

رئیس موسسه رازی تصریح کرد: این مجموعه با بهره گیری از تجربه برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی برای کشورهایی نظیر مالی، موریتانی و سنگال در سال گذشته، آمادگی کامل خود را جهت میزبانی دوره های مذکور اعلام می دارد.

اسحاقی خاطر نشان کرد: از مدیریت همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست می شود ضمن انعکاس موارد فوق به دفتر کشوری سازمان بهداشت جهانی و متعاقب آن دفتر منطقه مدیترانه شرقی EMRO این موسسه را در جریان نتایج درخواست قرار دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا