کسب و کار

برگزاری جلسه آنلاین مشترک موسسه رازی با سازمان بین‌المللی WOAH

به منظور گسترش ارتباطات و تعاملات با سازمان های بین المللی، جلسه آنلاین مشترک موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و کارشناسان سازمان بین المللی WOAH  برگزار شد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر رایناک قادری رئیس اداره روابط بین الملل موسسه رازی در نشست مشترکی که با حضور مدیر پژوهش و کارشناس آزمایشگاه رفرانس بین المللی آبله گوسفند و بز WOAH برگزار شد، به معرفی ظرفیت های موسسه رازی و همچنین آزمایشگاه‌های رفرانس بین المللی WOAH پرداخت و پیشنهادات خود را جهت تقویت ارتباط با آن سازمان بین المللی عنوان کرد.

وی ضمن پیشنهاد برگزاری وبینار بین المللی با همکاری آن سازمان اظهار کرد: اخیرا اطلاعاتی از سازمان WOAH در خصوص ریاست دکتر عزیز رفیعی در بازه زمانی 1967-1970 دریافت کردیم و در همین راستا اهداف آتی موسسه بازگشت به جایگاه سابق همچون فعالیت های دکتر رفیعی در آن سازمان است.

در ادامه دکتر ابراهیمی جم رئیس بخش تولید واکسن های ویروسی دام موسسه رازی نیز به فعالیت های بین المللی اخیر آزمایشگاه رفرانس WOAH، از جمله آموزش کارشناسان کشور های مالی و موریتانی و همچنین حضور فعال خود در ورکشاپ های بین المللی برگزار شده با همکاری سازمان های فائو و WOAH  اشاره کرد.

رئیس دپارتمان علمی سازمان WOAH دکتر Gregorio Torres نیز ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه، اعلام کرد که با توجه به پیشینه همکاری آن سازمان، شناخت کاملی از موسسه رازی دارد و از پیشنهاد برگزاری وبینار آنلاین بین المللی استقبال کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا