کسب و کار

برگزاری مراسم بزرگداشت روز مهندس در موسسه رازی

مراسم گرامیداشت روز مهندس به مناسبت زادروز دانشمند بزرگ ایرانی حکیم خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور معاونان و همکاران مدیریت فنی و مهندسی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در سالن دانش کتابخانه این مجموعه برگزار شد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و زادروز دانشمند بزرگ ایرانی حکیم خواجه نصیرالدین طوسی، مراسمی با دعوت از مهندسان و کارکنان مدیریت فنی و مهندسی و با حضور دکتر سهیلا مرادی بیدهندی، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر مسعود قادر، معاون تضمین کیفیت، دکتر مرتضی اکبریان مدیر حوزه ریاست، حجت الاسلام مهدی حافظی نسب سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی و دکتر عباس اشتری، مدیر فنی و مهندسی موسسه در سالن دانش کتابخانه برگزار شد.

در این مراسم، اشتری، با تبریک روز مهندس به مهندسان موسسه رازی و ارائه گزارشی در خصوص فعالیت ها و اقدامات انجام شده این مجموعه، بر اهمیت و نقش مجموعه مهندسی موسسه در پیشبرد برنامه ها، اهداف توسعه ای و تولیدات موسسه رازی تاکید و اقدامات آن ها را ستودنی توصیف کرد.

معاون تضمین کیفیت موسسه رازی نیز با قدردانی از زحمات و تلاش های مدیریت، مهندسان و کارکنان فنی و مهندسی، اظهار کرد: یکی از مهم ترین بخش های موسسه، مدیریت فنی و مهندسی است که به رغم تلاش فراوان، فعالیت و اقدامات متعدد آنان در معرض دید نیست در حالی که کارهای بزرگی توسط این عزیزان به انجام می رسد.

قادر، حجم بالای فعالیت های فنی و مهندسی را موجب فرسودگی نیروهای شاغل در این حوزه دانست و گفت: نگهداری و تعمیر ساختمان ها، بخش های مختلف و تجهیزات موسسه که عموما از عمر آنها سال ها می گذرد، موجب شده زمان زیادی صرف تعمیر تجهیزات و ساختمان ها شده و کمتر بتوانیم از نیروی فکری مهندسان و راهکارهای آن ها در موضوعات فنی و مهندسی بهره ببریم.

وی، با تاکید بر لزوم مستندسازی مراحل مختلف پروژه های فنی و مهندسی تصریح کرد: پروژه ساختمان تولید واکسن های نوترکیب و ساختمان آبله، دو نمونه از اقدامات مهم مدیریت فنی و مهندسی است که با همفکری و ارائه راهکارهای مهندسان به بهره برداری رسید و افراد بسیاری در پشت صحنه حضور داشتند و زحمت کشیدند و لازم است قدردان این عزیزان باشیم.

عضو هیئت رئیسه موسسه رازی، همچنین از پیگیری جدی مدیریت مبنی بر اخذ مصوبه هیئت امنای موسسه برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی که در پست های کلیدی مشغول به کار هستند، خبر داد.

در این مراسم، حبیب زاده به نمایندگی از مهندسان و همکاران مدیریت فنی و مهندسی به طرح مهم ترین دغدغه های پرسنل این مدیریت به ویژه تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی پرداخت.

اهدای لوح و تجلیل از هفت تن از پیشکسوتان بازنشسته این مدیریت، پخش کلیپ اختصاصی و برگزاری مسابقه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا