کسب و کار

بیست‌وچهارمین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی با حضور موسسه رازی برگزار شد

بیست و چهارمین نشست کنگره میکروب شناسی ایران با حضور موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از ۲۷ الی ۲۹ شهریور ماه در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه رازی؛ بیست و چهارمین کنگره بین المللی میکروب شناسی، توسط انجمن میکروب شناسی ایران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران که به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای علمی در حوزه میکروب شناسی در سطح جهان شناخته می‌شود با حضور پررنگ اساتید و محققان موسسه رازی برگزار شد.

این کنگره برای همه علاقه‌مندان به میکروب شناسی، از جمله پژوهشگران، دانشمندان، دانشجویان و صنعتگران، فرصتی بی‌بدیل به منظور تبادل ایده‌ها، ارتقاء دانش علمی و ارائه آخرین دستاوردها و نتایج پژوهشی در این حوزه فراهم آورد.

این کنگره پلی را برای تبادل اطلاعات و همکاری میان برترین رویدادهای علمی در این حوزه با تمرکز بر موضوعات متنوعی از جمله میکروب شناسی پزشکی، میکروب شناسی محیطی، میکروب شناسی صنعتی و کاربردی، و بیماری‌های نوظهور بنا کرد.

در این کنگره، به منظور ترویج همکاری‌های علمی و صنعتی، ارائه مقالات پژوهشی، پوسترهای علمی و برگزاری نشست‌های تخصصی برای بحث و تبادل نظرهای علمی فراهم شد. برنامه‌های فرعی متنوعی از جمله نشست‌های کارگاهی، جلسات پرسش و پاسخ و دیدارهای صنعتی و فرصت‌های شبکه‌سازی نیز در نظر گرفته شده بود تا تمامی شرکت کنندگان بتوانند از تجربه‌های بی‌نظیر و شبکه‌سازی موثر بهره‌مند شوند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا