دانستنی های سلامت

تولید اپلیکیشن «همراه هوشمند والدین»

فناوران و متخصصان دانشگاه تهران موفق به طراحی و تولید اپلیکیشن «همراه هوشمند والدین» در توسعه بهینه عملکرد مغز کودکان ایرانی شدند.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از ایسنا ، یکی از شرکت‌ های فناور با مشارکت و همراهی سازمان توسعه و سرمایه‌ گذاری دانشگاه تهران موفق به طراحی و تولید همراه هوشمند والدین شدند.

این شرکت با تکیه بر این نکته حیاتی که ۹۰ درصد رشد و تکامل مغز کودکان در ۵ سال نخست زندگی شکل ‌می‌ گیرد، تمرکز خود را بر تکامل بهینه مغز کودکان قرار داده است. این پنج سال طلایی و سرنوشت‌ ساز، زمان شکل‌ گیری و تقویت توانایی‌ های شناختی، حل مسأله، تمرکز و مهارت‌ های فکری و فیزیکی کودک است و پدر و مادر در این بازه زمانی نقش پررنگی دارند.

اپلیکیشن «همراه هوشمند والدین» با همکاری نزدیک متخصصان روانشناس، علوم شناختی و هوش مصنوعی دانشگاه تهران بازی‌ هایی مناسب برای تکامل مغز و رشد مهارت‌ های کودک و محتوایی علمی، مختص هر کودک و متکی بر مهارت‌ های مناسب در زمان مناسب پیشنهاد می‌ دهد.

هدف اصلی این اپلیکیشن توانمندسازی والدین است و می‌کوشد با درنظرگرفتن مشغله روزانه و فراغت محدود آن‌ها، بهترین و آسان‌ترین روش‌های ارتباط مؤثر با فرزند را به آن‌ها آموزش دهد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا