کسب و کار

تولید واکسن‌های چندگانه دامپزشکی در دستور کار موسسه رازی

معاون تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از تولید واکسن های چندگانه بر اساس نیاز بازار خبر داد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ دکتر محمدحسن فلاح مهرآبادی با اشاره به برگزاری جلسه با نمایندگان پخش استانی واکسن های دامپزشکی موسسه رازی برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه به منظور هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات نمایندگان توزیع استانی محصولات موسسه رازی از 6 استان شمالی و شمال غربی کشور با هیئت رئیسه و مدیران موسسه رازی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه پیشنهادات و راهکارهای حل معضلات موجود با حضور مشاور حوزه بازرگانی و بازاریابی موسسه رازی مورد بررسی قرار گرفت، افزود: موضوع عرضه به موقع واکسن، تحویل واکسن با تاریخ انقضای مناسب، نیاز بازار به واکسن های چندگانه در حوزه دام و طیور بود از جمله موارد مطرح شده توسط نمایندگان استانی بود که بخش عمده آن در موسسه رازی در حال برنامه ریزی است و امید است در سال آینده محصولات چندگانه و جدید را به تولید برسانیم.

معاون تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی تاکید کرد: موسسه رازی هیچگونه محدودیتی در ارائه خدمات پشتیبانی شامل تشخیص بیماری های داخل فیلد و اعزام تیم های تحقیقاتی به استان ها برای بررسی موضوعات مربوطه ندارد.

دکتر فلاح اضافه کرد: همچنین برای برگزاری همایش های منطقه ای استانی و دوره های آموزشی برای نمایندگان استانی، کلینیسین ها، دامداران، مرغ دارها و سایر بهره برداران نیز محدودیتی وجود ندارد و برنامه ریزی برای ادامه برگزاری این همایش ها انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا