زندگی سالم

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی: فرصت خدمت به ذی‌نفعان سازمان نعمتی است که باید قدردان آن باشیم

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در جمع تعدادی از همکاران بازنشسته این سازمان گفت: فرصت خدمت به ذی‌نفعان سازمان، نعمتی است که باید قدردان آن باشیم.

به‌ گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی؛ میرهاشم موسوی در مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته این سازمان که همزمان با هفته تأمین‌اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: در سازمان تأمین‌اجتماعی مفتخر به خدمت‌رسانی به حدود 46 میلیون نفر از هموطنان هستیم و فرصت خدمت به ذی‌نفعان سازمان، نعمتی است که همه ما باید قدردان آن باشیم.
وی افزود: خدمت خالصانه کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی به مردم که هم در معیشت مردم و هم در دوران گرفتاری مثل بیماری و بیکاری که ناپایداری در زندگی به‌وجود می‌آید؛ قابل درک است و تأثیر خدماتی که همکاران سازمان تأمین‌اجتماعی به جامعه ارائه می‌دهند در دنیا و آخرت نصیب همکاران سازمان می‌شود و امیدواریم کارکنان شاغل سازمان نیز مسیر خدمت و تلاش همکاران بازنشسته را با جدیت ادامه دهند.
موسوی ادامه داد: در بهره‌مندی از ظرفیت‌های بازنشستگان عزیز در داخل سازمان و در نظام حکمرانی تأمین‌اجتماعی کاستی‌هایی وجود دارد و باید برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم تا از ظرفیت همکاران عزیزمان استفاده کنیم. در برنامه هفتم توسعه نیز رویکردهای خوبی در استفاده از ظرفیت بازنشستگان مورد توجه قرار گرفته است که امیدوارم به سرانجام برسد و با این نگاه نوین، از ظرفیت عظیم بازنشستگان محترم بهره ببریم.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: در حوزه منابع انسانی باید برنامه مشخص و منسجمی برای تکریم بازنشستگان و استفاده از تجربیات این عزیزان داشته باشیم. یکی از مؤلفه‌های اساسی تحول کشور استفاده از ظرفیت‌ها و تجربیات بازنشستگان و پیشکسوتان عزیز است و باید این ظرفیت‌ها را به کار ببندیم. شما عزیزان در دوران اشتغال زحمات زیادی را تحمل کردید و خانواده‌های همکاران نیز متحمل زحماتی شده‌ند و سختی کار همکاران به خانواده‌ها نیز منتقل شده است که  از زحمات و تلاش‌های خاناوده عزیز همکاران بازنشسته نیز سپاسگزاری می‌کنم.
ابوالفضل عفت‌نژاد، معاون منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این مراسم با تأکید براین‌که خدمت به همکاران بازنشسته مایه افتخار است، اظهار داشت: رسم خوبی در سازمان تأمین‌اجتماعی وجود دارد که در هفته تأمین‌اجتماعی، مراسمی برای تقدیر از همکاران بازنشسته برگزار می‌شود.
وی افزود: تکریم همکاران شاغل و بازنشسته را بر خود فرض می‌دانیم در تمام تصمیمات سعی می‌کنیم که منطبق بر همین رویکرد قدم برداریم و در خدمت‌رسانی به کارکنان سازمان نیز همکاران بازنشسته را که سنوات خدمت خود را در این سازمان و برای خدمت به مردم سپری کرده‌اند؛ مقدم می‌دانیم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا