کسب و کار

واکسن های چندگانه کلستروئیدیایی به زودی در سبد محصولات موسسه رازی

معاون تحقیق و تولید فراورده های بیولوژیک موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از رویکرد این مجموعه برای تولید واکسن های چندگانه خبر داد و گفت: مجوز تولید واکسن های پنج و‌ شش گانه کلستروئیدیایی تا پایان شهریور از سازمان دامپزشکی کشور اخذ می شود.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی؛ محمد حسین فلاح مهرآبادی، در حاشیه نمایشگاه اکسپو ایران – آفریقا که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده است، در خصوص تولیدات جدید این موسسه گفت: با توجه به رویکرد موسسه رازی مبنی بر تامین نیاز بازار به تولید واکسن های چندگانه، تولید واکسن های پنج و شش گانه کلستروئیدیایی توسط محققان موسسه رازی در شعبه شمال شرق (مشهد) در دست انجام است.

معاون تحقیق و تولید فراورده های بیولوژیک موسسه رازی، همچنین از آغاز مطالعاتی برای تولید سایر واکسن های چندگانه دامی خبر داد و اضافه کرد: نوع واکسن های چندگانه و اجرای آزمایش های مورد نیاز در فارم، تا پایان سال نهایی خواهد شد.

فلاح مهرآبادی، افزایش تولید به منظور توسعه بازارهای صادراتی و ارزآوری برای کشور را از دیگر اولویت های مهم موسسه رازی در سال ۱۴۰۳ برشمرد.

غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، از ساعت ۹ تا ۱۶ تا روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه آماده بازدید فعالان تجارت و بازارهای بین‌المللی و سایر علاقه مندان است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا