کسب و کار

پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به ۳۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی

معاون برنامه‌ ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کانون‌ های بازنشستگی خبر داد.

به گزارش دیده بان سلامتی و به نقل از تسنیم ، سید مرتضی حسینی ؛ معاون برنامه‌ ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی در گفت‌ و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره پرداخت تسهیلات قرض‌ الحسنه به بازنشستگان این سازمان اظهار کرد: میزان این وام در سال 1400‌، 7 میلیون تومان بود که در سال گذشته به 12 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

وی با اشاره به افزایش مجدد رقم وام قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت: این مبلغ امسال به 20 میلیون تومان رسیده است.

معاون برنامه‌ ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌ نام و پرداخت این وام افزود: بازنشستگان می‌ توانند از طریق کانون‌ های بازنشستگی درخواست خود را برای دریافت وام ثبت‌ نام کنند.

حسینی اضافه کرد: بازنشستگان باید به کانون‌ های بازنشستگی استان‌ ها و شهرستان‌ ها مراجعه و پس از ارائه مدارک منتظر دریافت وام باشند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری پرداخت وام قرض الحسنه به 300 هزار نفر از بازنشستگان برنامه‌ ریزی شده است، تصریح کرد: احتمال دارد تا پایان سال این تعداد به 500 هزار نفر برسد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا